Kampanyalarımız    » Güncel Kampanyalar      

İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Stratejimiz

 

Faaliyette bulunduğumuz sektörde tercih edilen işveren olma vizyonumuza paralel olarak hedeflerimiz; müşteri memnuniyetini önde tutacak, kurum vizyon ve değerlerine sahip çıkarak yüksek performans hedeflerine ulaşacak çalışanları işe almak, tutundurmak ve geliştirmektir.

 

İşe Alım Sürecimiz

 

Etlik Süpermarket olarak, başarının insan kaynağına dayandığı ilkesi ile değerlendirmek en öncelikli hedefimizdir. İnsan Kaynakları politikamız doğrultusunda öncelikli olarak çalışanlarımızın profesyonel becerilerini artırarak, performanslarını kariyer olanakları ile desteklemekte, şirket içi dikey geçişlere öncelik vermekteyiz. Görevleriyle ilgili yeterli donanıma sahip veya yetiştirilmek üzere aramıza yeni katılacak adaylarımızı, dinamik, değişim ve gelişime açık, iyi bir takım oyuncusu olarak ortak değer ve görevlerimizi benimseyecek ve yaşatacak adaylar arasından seçmekteyiz.  

 

Eğitim ve Gelişim

 

Yeni istihdamların kurumsal kültüre hızlı adaptasyonunu sağlamak ve mevcut insan kaynağının niteliğini artırmak amacıyla Etlik Süpermarket, tarafından tüm çalışanlarımıza gerekli tüm eğitim programlarını sunmaktayız. Bu eğitim programları ile amacımız, tüm çalışanlarımızı gerekli fonksiyonları kazanmalarını ve müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmalarını sağlamaktır.

 

Yetkinlik Değerlendirme

 

Yetkinlik Değerlendirme Sistemimizde, kurumumuzun vizyon ve misyonlarını en iyi şekilde temsil edebilecek ve müşterilerimize en iyi şekilde hizmet edebilecek kişileri seçerek en iyi hizmeti veren kurum olmak istiyoruz.

 

Kariyer Yönetimi

 

Etlik Süpermarket olarak; her çalışanına eşit olanak sağlayan, çalışanlarımızı geliştirebileceğimiz, devamlılık arz eden bir kariyer planlama sürecimiz mevcuttur. Kariyer yönetimi ile çalışanların yeteneklerini, ilgi ve gereksinimlerini, yaklaşım ve değerlerini göz önünde bulundurarak çalışanların kariyer hedeflerini belirlemelerine olanak tanıyoruz. 

Bizimle Çalışmak İsterseniz İş başvuru kısmındaki alanı doldurmanız yeterlidir…